ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی به دلیل ساختار فیزیکی و اجزایی که دارد (فوقانی، میانی و تحتانی) به خوبی دور تا دور دهان و بینی را می پوشاند و احتمال سرایت ویروس را تا حد زیادی کمتر می کند و یکی از اصلی ترین دلایل استفاده افراد از “ماسک سه بعدی” به جای ماسک های معمولی همین موضوع است، البته زیبایی بیشتر این نوع ماسک ها از دیگر دلایل محبوبیت آنهاست، از دیگر مزیت های ماسک های سه بعدی می توان به: بخار کمتر در عینک، تنفس بهتر، ضد حساسیت بودن برای پوست و… اشاره کرد. گروه فست ماسک انواع ماسک های سه بعدی و ماسک های فست (برای کودکان و بزرگسالان) را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر ایران ارائه میدهد، برای مشاهده محصولات و سفارش محصولات روی دکمه های زیر کلیک کنید.

لطفا با فست وارد شوید

لطفا با فست وارد شوید

محصولات پرطرفدار فست ماسک

مزایای ماسک سه بعدی

اهمیت استفاده از ماسک در این دوره که همه جهان درگیر ویروس کرونا هستند برای هم واضح و مشخص است، اما چرا ماسک سه بعدی؟ ماسک های سه بعدی به علت ساختارشان کمترین آسیب را به پوست می رسانند، برای افرادی که عینک می زنند بسیار مناسب هستند زیرا خیلی کمتر از سایر ماسک ها بخار می کنند، تفاوت قیمت آنچنانی با سایر ماسک ها ندارند، مقاوت ماسک های سه بعدی بسیار بیشتر است، صحبت کردن با ماسک سه بعدی آسان تر است، تنفس کردن با ماسک های سه بعدی بهتر است، با بینی و دهان تماس ندارند و به همین علت باعث حساسیت نمی شوند و… اگر می خواهید با کیفیت ترین ماسک های سه بعدی را با قیمت مناسب تهیه کنید می توانید از فست ماسک سفارش دهید.

مزایای ماسک سه بعدی

اپلیکیشن فست رو دانلود کن

تا هر روز جایزه ببری!!!

با فست مارکت راحت تر خرید کن

دانلود اپلیکیشن فست ماسک

چرا فست ؟

کیفیت بالای محصولات

کیفیت بالای محصولات

ما همیشه سعی می کنیم کیفیت را در بالاترین اولویت قرار دهیم زیرا عوامل دیگر بعد از کیفیت اهمیت دارند. ما کیفیت محصولمان را تضمین می کنیم

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

ما مناسب ترین قیمت را ارائه می دهیم نه پایین ترین قیمت! یعنی نسبت به کیفیت و کارایی محصولات قیمت گذاری در مناسب ترین حالت است.

مشاوره خرید رایگان

مشاوره خرید رایگان

ما برای همه مشتریانمان یعنی مشتریان تکی و مشتریان عمده به یک اندازه ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم به آنها بهترین مشاوره را برای خرید محصول دهیم.

سابقه درخشان

سابقه درخشان

شرکت فست ماسک جزو اولین شرکت هایی است که در سوی کرونا شروع به فعالیت کرد، ما در این دوره فعالیت سعی کردیم عملکرد خوبی را به جای بگذاریم.

سوالات متداول

از ماسک های سه لایه شما می بایست 2 الی 3 ساعت استفاده کنید در صورتی که ماسک 3d را تا 8 ساعت و بیشتر می توانید استفاده کنید.

ماسک های سه بعدی بر اساس تعداد لایه هایشان تقسیم بندی می شوند به طور کلی 2 نوع ماسک سه  بعدی داریم که شامل: ماسک سه بعذی 4 لایه و ماسک سه بعدی 5 لایه می شوند

لایه اول این ماسک ها از اسپان باند تهیه شده، لایه دوم از از جنس ملت بلون است که نفوذ پذیری را تا حد بسیار زیادی کم می کند، لایه  سوم و چهارم هم از جنس اسپان باند هستند.

تفاوت خاصی میان ماسک سه بعدی و ماسک مدل ماهی یا فیش تایپ وجود ندارد، تنها تفاوت این دو در نامگذاری آنهاست.

سوالات متداول

با ماسک سه بعدی فست سلامتی خود را تضمین کنید !

فست ماسک، حافظ سلامتی شما !

نکات مهم برای خرید ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی یا 3d Mask چیست ؟

نوعی از ماسک های تنفسی می باشد که دارای 4 یا 5 لایه محافظت کننده از جنس های اسپان باند و ملت بلون می باشد و این نوع از ماسک ها که در عمل های  جراحی نیز پزشکان جهت جلوگیری از انتقال هرگونه ویروس و … از آن استفاده می کنند جزو محافظ ترین ماسک های حال حاضر می باشد اما باید در نظر داشته باشید که حتما از مراجع معتبر این نوع از ماسک ها را خریداری کنید چرا که میزان تولید ماسک های سه بعدی تقلبی بسیار افزایش پیدا کرده است.

تفاوت ماسک سه بعدی با دیگر ماسک ها

اولین تفاوت این ماسک ها با سایر ماسک ها در بخش ظاهری این ماسک ها نهفته است. “ماسک 3d” دارای سه بخش ، قسمت بالایی که روی بینی قرار می گیرد ، قسمت میانی و قسمت زیرین که در زیر چانه قرار می گیرد. این ویژگی باعث می شود تا یک فضای خالی در بین دهان و ماسک ایجاد شود و تنفس را راحت تر کند ، علاوه برآن این فاصله میان ماسک و لب برای بانوان که از لوازم آرایشی و رژ استفاده می کنند نیز مناسب است چرا که این فاصله از برخورد لب و پوست اطراف آن با ماسک جلوگیری کرده و باعث پخش شدن لوازم آرایش نمی شود. این ماسک ها افراد عینکی را نجات داده و به دلیل نشستن روی بینی از خروج بازدم و هوای گرم و در نهایت بخار کردن شیشه عینک جلوگیری می کند.

چرا باید از 3d Mask استفاده کنیم ؟

استفاده از ماسک های سه بعدی یا همان 3d Mask ها امروزه به شدت توصیه می شود چرا که با شیوع گونه های جدید ویروس کرونا و همه گیری آن باید از ماسک هایی استفاده کنیم تا ضخامت زیادی داشته باشند و لایه های محافظت کننده ای از جنس ملت بلون و اصلی داشته باشند تا در مواجهه با ویروس های بسیار ریز نیز مقاوم باشد و حافظ سلامتی ما باشد.

بررسی مزایای 3d Mask

به تفاوت های ماسک های سه بعدی با دیگر ماسک ها اشاره کردیم اما بهتر است دقیق تر مزایای این ماسک ها را بررسی کنیم. 

استفاده آسان 

 به دلیل طراحی اصولی و استاندارد ماسک های 3d استفاده از این ماسک ها راحت بوده و حتی هنگام استفاده طولانی مدت نیز رد را خسته و ی اذیت نمیکند. این ماسک ها از سه بخش تشکیل شده اند بخش بالایی که بر روی بینی قرار می گیرد بخش میانی که با فاصله جلوی دهان قرار میگیرد و بخش پایینی که زیر چانه قرار میگیرد . این سه بخش به دلیل هماهنگی با فرم صورت افراد استفاده از ماسک سه بعدی را بسیار راحت میکنند.

تنفس راحت 

ماسک های سه بعدی به گونه ای طراحی شده اند که تنفس را برای فرد بسیار راحت تر کنند. به دلیل فاصله ایجاد شده بین دهان و ماسک ، و فرم سه تیکه ماسک و هم چنین جنس ماسک های سه بعدی همگی باعث می شوند تا فرد مصرف کننده بتواند به راحتی نفس کشیده و دچار مشکلاتی مانند کمبود اکسیژن و یا تنگی نفس نشود. ارگانومی استفاده شده در ساخت این ماسک ها جریان هوا را راحت تر می کند.  

بخار نکردن عینک

یکی از مزایا و مهمترین ویژگی های ماسک های سه بعدی که امروزه مشکل بسیاری از افرادی می باشد که از عینک استفاده می کنند، بخار کردن شیشه عینک می باشد. در پروسه ساخت و طراحی ماسک سه بعدی فست ماسک، به این موضوع توجه بسیار ویژه ای شده است آنجنان که در طراحی آن تکه ای  طراخی شده تا بتواند راه خروج هوای بازدمی از بالای بینی را خارج می شود بگیرد. یکی از مزیت اصلی ماسک سه بعدی این است که هوا از آن نفوذ نمی کند و نشتی ای ندارد.

فاصله داشتن با دهان

از دیگر مشکلاتی که اکثر افراد با آن در استفاده از ماسک های تنفسی درگیر هستند اتصال لایه ماسک با دهان می باشد که موجب خیس شدن ماسک، کثیف شدن و بدبو شدن ماسک و … می شود اما ماسک سه بعدی این مشکل را حل کرده است چرا که ماسک سه بعدی فست با رعایت اصول و اندازه های استاندارد متناسب با صورت ساخته شده است که موجب رضایتمندی بیشتر افراد مصرف کننده از ماسک سه بعدی می شود.

بررسی اصالت ماسک سه بعدی

برای اطمینان از اصل بودن ماسک سه بعدی لایه ملت بلون آن را در مقابل آتش بگیرید. اگر مانند پلاستیک ذوب شد، آن ماسک اصل می باشد. بزارید راحت تر توضیح بدم. زمانی که ماسکی را خریداری می کنید اگر با یک قیچی آن را از وسط ببرید متوجه می شوید یک لایه در بین آن وجود دارد. این لایه ظاهری شبیه به دستمال کاغذی دارد.جنس این لاسه باید ملت بلون باشد و برای تشخیص آن باید آن را بسوزانید. اگر آن لایه آتش بگیرد و بسوزد و شعله ور شود آن ماسک تقلبی می باشد و کاربردی ندارد اما اگر آن لایه مانند پلاستیک بسوزد و شعله ور نشود، همان ملت بلون می باشد و آن ماسک اصل است.

منو اصلی x
X