ماسک سه بعدی کودک

ماسک سه بعدی کودک فست محافظ قدرتمند کودکان شما

کودکان به علت سیستم ایمنی ضعیف تری که دارند، در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به کرونا هستند. همچنین امکان حضور در فضاهای آلوده و ارتباط با اشخاص مختلف در طول روز برای آن ها بیشتر است. به این دلایل استفاده از ماسک برای آن ها اهمیت ویژه ای دارد. بهترین ماسک که به دلیل شکل ظاهری و نوع ساخت آن تمام دهان و بینی کودک را می پوشاند و از سلامت کودک محافظت حداکثری می کند، ماسک سه بعدی کودک است. در این ماسک که از چندین لایه توسط فست ماسک ساخته شده است، تمامی استانداردهای جهانی رعایت شده و خیال شما را بابت عدم نفوذ ویروس و ابتلای کودک شما به کرونا راحت می کند. ماسک کودک سه بعدی فست را می توانید به صورت عمده و تکی خریداری کنید.

ماسک سه بعدی کودک

لطفا با فست وارد شوید

لطفا با فست وارد شوید

محصولات پرطرفدار فست ماسک

ماسک سه بعدی کودکان

در این ویدئو خط تولید ماسک های سه بعدی را مشاهده می کنید.

همانطور که می‌بینید، تمامی دستگاه‌ها و متریال‌ها به صورت کاملا بهداشتی و با کیفیت هستند. طراحی “ماسک سه بعدی کودک” به طوری است که به دلیل 6 لایه محافظ، می‌تواند کاملا فرد را از آلودگی‌های محیطی حفظ کند. 

ماسک سه بعدی کودک دکتر فست

دکتر فست

نسخه دکتر فست، فقط فست!

ماسک سه بعدی کودک دکتر فست با پوشاندن کامل دهان و بینی کودک شما، از سلامت او در برابر ویروس ها و آلودگی ها محافظت می کند. ماسک سه بعدی کودک برند اختصاصی دکتر فست، طبق استانداردهای بین المللی و از مواد اولیه مرغوب تولید شده اند. شکل ظاهری این ماسک ها به گونه ای است که کودک در هنگام پوشیدن ماسک اصلا احساس ناراحتی و بی قراری نمی کند.

اهمیت استفاده از ماسک سه بعدی کودک دکتر فست

استفاده از ماسک سه بعدی کودک دکتر فست آسودگی خیال را برای والدین به همراه دارد. چرا که کودکان ما در طول روز به مدرسه می روند، بازی می کنند، به باشگاه های ورزشی می روند و یا در کلاس های آموزشی ، متفرقه و … شرکت می کنند. در تمام این اماکن خطراتی کودکان ما را تهدید می کنند. ممکن است در یکی از اماکن شخصی باشد که ویروسی را با خود حمل می کند یا ممکن است در معرض تنفس یکی از دوستان خود قرار بگیرد و تمام این موارد می تواند به او آسیب بزند. بنابراین با ماسک سه بعدی کودک که کاملا محافظت شده می باشد و لایه های ضخیمی دارد می توانید از سلامت کودک خود در فضاهای عمومی اطمینان حاصل کنید.

اهمیت استفاده

با ماسک سه بعدی کودک ، سلامتی کودکان خود را تضمین کنید!

دکتر فست، حافظ سلامتی کودکان شما !

مزیت های ماسک سه بعدی کودک

راحتی و ضخامت

تضمین سلامتی کودک

کیفیت برتر

بهترین قیمت

اپلیکیشن فست رو دانلود کن

تا هر روز جایزه ببری!!!

با فست مارکت راحت تر خرید کن

دانلود اپلیکیشن فست ماسک

سن مناسب برای ماسک زدن کودکان

سازمان‌های جهانی WHO و UNICEF اعلام کرده‌اند که از انجایی که کودکان زیر 5 سال نمی‌توانند بدون کمک بزرگسالان به طور مناسب و صحیحی از ماسک استفاده کنند، بنابراین الزامی برای زدن ماسک ندارند. هرچند که اگر کودکان همراه با افرادی باشند که بتوانند مراقب ماسک زدن آن‌ها باشند، می‌توانند با ماسک زدن ایمنی خود را تضمین کنند. همچنین کودکان بین بازه سنی 6 الی 11 سال بهتر است تا از ماسک استفاده کنند و استفاده از ماسک برای کودکان بالای 12 سال نیز الزامی است. از آنجایی که ماسک سه بعدی کودک دارایی طیف رنگی گسترده‌ای است، بنابراین می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای تشویق کودکان به ماسک زدن باشد.

نقش والدین در ماسک زدن کودکان

والدین باید با زبان ساده و قابل فهم کودکان را برای ماسک زدن توجیه و تشویق کنند. در هنگام بیرون رفتن از خانه ماسک بزنند تا کودکان هم یاد بگیرند. در مکان هایی که رعایت فاصله حداقل یک متری امکان پذیر نیست تمامی اقشار موظف به ماسک زدن هستند. پس اگر کودک شما در هنگام زدن ماسک بی قراری می کند او را به این مکان ها نبرید.

نقش والدین در ماسک زدن کودکان

آیا زدن ماسک برای کودکان تاثیر منفی دارد؟

بسیاری از والدین و معلمان، نگرانی‌هایی را بیان کرده‌اند که ماسک زدن باعث آسیب رسیدن به توانایایی تنفس و رشد اجتماعی کودکان می‌شود علاوه بر این موضوع، باعث وارد شدن فشار و استرس به کودکانشان می‌شود. تقریبا می‌توان گفت که از زمان شروع همه‌گیری کرونا این موضوع دغدغه فکری بسیاری از والدین بوده است و به همین دلیل تحقیقات زیادی در این مورد انجام شد. در نتیجه تمامی این تحقیقات نیز مشخص شد که زدن ماسک نه تنها برای کودکان تایثر منفی ندارد، بلکه از سلامت آن‌ها نیز محافظت می‌کند.

تاثیر ماسک بر رشد اجتماعی کودکان

در زمینه تاثیر ماسک بر رشد اجتماعی کودکان تحقیقاتی انجام شده است که تمامی آن‌ها نتایج یکسانی را در پی داشتند. مطالعات نشان می‌دهد که کودکان در خواندن و فهمیدن احساسات افرادی که ماسک می‌زنند نسبت به افراد دیگر توانایی کمتری دارند و تشخیص احساس واقعی افراد برای آن‌ها سخت است. اما این موضوع لزوما مانع از یادگیری نحوه تعامل با دیگران نمی‌شود. به عبارت دیگر، می‌توان گفت که استفاده از ماسک هیچگونه تاثیر منفی بر رشد اجتماعی کودکان نخواهد داشت.

رشد اجتماعی کودکان

آیا ماسک زدن باعث تنفس بیش از حد کربن‌دی‌اکسید می‌شود؟

یکی از نگرانی‌های اصلی والدین در زمان شروع پاندمیک، چگونگی تاثیر ماسک بر تنفس کودکانشان بود. آیا ماسک اجازه می‌دهد کودکان اکسیژن کافی دریافت کنند یا مقدار زیادی کربن دی اکسید را به دام می‌اندازد؟ از آنجایی که تنفس کودکان تندتر از بزرگسالان است، این موضوع باعث نگرانی بسیاری از افراد شد.

اما طبق تحقیقات انجام شده، هیچگونه مدرکی مبنی بر اینکه پوشاندن دهان و بینی با ماسک باعث مختل شدن تنفس می‌شود وجود ندارد. در واقع حتی مطالعاتی که میزان کربن دی اکسید تنفسی کودکانی که ماسک می‌زنند را بررسی می‌کردند نیز بی‌اعتبار و رد شدند. در عوض طبق گفته کارشناسان، معلوم شد که نوسانات سطح اکسیژن و کربن دی اکسید هم در بزرگسالان و هم در کودکانی که ماسک می‌زنند در حد طبیعی و نرمالی قرار دارد. در واقع ذرات کربن دی اکسید و اکسیژن بسیار کوچک‌تر از سوراخ‌های بافت پارچه ماسک هستند و بنابراین مشکلی در  جریان یافتن این مولکول وجود نخواهد داشت.

ماسک خوب چه ماسکی است؟

یک ماسک سه بعدی بچه گانه خوب ماسکی است که راحت باشد. اگر کودک احساس راحتی نمی کند و آن را نمی پوشد آن ماسک هیچ کمکی نمی کند. ماسک سه بعدی کودک خوب دارای تناسب است. نشتی در طرفین مانند این است که از ماسک سوراخ استفاده می کنیم و ویروس از آن به راحتی عبور می کند. این ماسک ها باید فیلتراسیون قوی داشته باشد و جلوی ذرات خیلی کوچک را هم بگیرد.

بهترین ماسک برای امیکرون

به نقل از کارشناسان هندی بهترین ماسک برای جلوگیری از ابتلا به امیکرون برای همه سنین ماسک های سه بعدی و چند لایه است. این ماسک ها که با اسانداردهای N95 و KF94 ساخته می شوند در صورتی که به درستی استفاده شوند تا 95 درصد جلوی عبور ذرات ریز و ویروس ها را می گیرند. ماسک 3 بعدی کودک فست این ویژگی را دارا می باشد و می‌تواند ایمنی کامل را بریا کودک شما به ارمغان بیاورد.

ابتلای کودکان به امیکرون

به نقل از رییس بیمارستان مفید، در حال حاضر تعداد کودکان مشکوک به کرونا 2 برابر قبل است و هر روز بین 300 تا 400 کودک مشکوک به کرونا به این بیمارستان مراجعه می کنند که نسبت به دلتا، این میزان 2 برابر است. به عبارت دیگر، کودکان نیز کاملا می‌توانند کاملا به ویروس امیکرون مبتلا شوند و مانند جهش‌های قبلی این ویروس در برابر آن مقاوم نیستند. در نتیجه اهمیت استفاده از “ماسک سه بعدی برای کودکان ” و محافظت بالای آن بیشتر شده است.

استفاده کودکان از ماسک بعد از تزریق واکسن

از بهمن ماه 1400 تزریق واکسن برای کودکان 5 سال به بالا هم در کشور همگانی شد. ولی باید یه این نکته توجه کرد که کودکان نیز مانند تمام افراد هم در هنگام تزریق واکسن و هم باید بعد از تزریق واکسن همچنان در هنگام حضور در اجتماع از “ماسک سه بعدی کودک” استفاده کنند. چراکه زدن واکسن به معنای ایمن شدن کودک است و ممکن است کودک ناقل ویروس باشد و در صورت نزدن ماسک، ویروس را به دیگر افراد نیز انتقال دهد. علاوه بر این موضوع، بعد از سه دوز واکسن ایمنی کودکان تکمیل می‌شود.

سوالات متداول

“ماسک سه بعدی کودک” به ماسک هایی گفته می شود که چند لایه هستند و از ضخامت بالایی برخوردار هستند و حالتی سه بعدی دارند.

جنس ماسک سه بعدی کودک از لایه های مختلف مانند ملت بلون می باشد.

خیر ماسک سه بعدی کودک به صورت یکبار مصرف و بهداشتی است.

ماسک سه بعدی کودک از جنسی نرم و ضد حساسیت است تا کوچک ترین آسیبی به پوست کودکان نرساند.

در محل های شلوغ و آلوده ماسک سه بعدی کودک تا 8 ساعت کارایی دارد و از سلامت کودک شما در برابر ویروس محافظت می کند.

بله؛ ماسک سه بعدی کودک می‌تواند به میزان قابل توجهی آلودگی هوا را نیز فیلتر کند.

سوالات متداول
منو اصلی x
X